Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Wiosenne "boom" na transakcje na rynku nieruchomości w Szczecinie  

Według statystyk jesień oraz wiosna to czas kiedy obserwujemy największy ruch na rynku nieruchomości. Szczecin to miasto, w którym już widoczna jest wzmożona aktywność klientów, którzy wraz z początkiem roku 2017 decydują się na kupno, bądź sprzedaż mieszkania. 

Z racji tego, że mamy początek szczytu zachęcamy wszystkich klientów, którzy są zdecydowani na sprzedaż nieruchomości o publikację oferty odpowiednio wcześniej. Gdy to zrobimy właśnie teraz, mieszkanie może oczekiwać  na nadchodzący "boom" klientów poszukujących, co daje wyższe prawdopodobieństwo sfinalizowania transakcji. 

Musimy pamiętać o tym, że sprzedaż nieruchomości czasem trwa nieco dłużej, więc zamieszczenie ogłoszenia sprzedaży w odpowiednim momencie w roku ma duże znaczenie. 

Zazwyczaj klienci chcą dopełnić wszelkich formalności przed końcem danego roku aby święta Bożego Narodzenia i okres zimowy spędzić w spokoju, co więcej okres ten wiążę się z innymi dodatkowymi wydatkami.

Dla kupującego czas, w którym kupi nieruchomość ma ogromny wpływ na cenę ponieważ w okresie szczytowym ceny są konkurencyjne ze względu na to, że na rynku ofert jest wiele, a sprzedający muszą negocjować z potencjalnymi kupującymi. Sprzedający mimo konkurencyjnych cen ma dużo większe możliwości na sprzedaż, a to jest jego głównym celem. 

Po więcej informacji obecnego stanu rynku nieruchomości w Szczecinie oraz pomocy w transakcji, zapraszamy do skorzystania z usług agentów biura Extra Invest. 

K.T.